Організація весіль

Organizacij vesiljaЛьвів – прекрасне старовинне місце для тих, хто хоче розслабитися! Одне з найкрасивіших старовинних міст України. Тому організація весілля у Львові відмінний варіант. Це прекрасне місто, населене душевними, гостинними людьми. У Львові ви знайдете все, що бажаєте, в залежності від ваших інтересів і смаків. Так що якщо ви вирішили що святкування весілля у Львові – саме те, що ви хочете можете сміливо звертатися до нас і ні про що не переживати, а решта за нами.

Тепер я думаю що ви не сумніваєтеся, що проведення весілля у Львові ідеальний варіант який безперечно задовольнить всі ваші побажання.

Крок перший

Одне з головних питань організації весіль – скільки коштує святкування весілля у Львові. Прийнявши рішення одружитися, Ви повинні бути готові до немаленьких витрат.

Бюджет для організації весілля спочатку треба розбити на всі статті витрат за категоріями і під категоріями. При підсумовуванні витрат, їх варто округляти в більшу сторону, при підрахунку варто додати близько 10-20% для непередбачених витрат, щоб уникнути зайвих переживань. Виглядати підрахунок може приблизно так:

- Банкет (оренда банкетного залу, їжа, напої, весільний торт);

- Оформлення залу (оформлення квітами, весільні декорації, кульки, стрічки, і т.п.)

Поділяючи всі за категоріями і під категоріями на листі паперу, Ви зможете уникнути неврахованих моментів і полегшите спілкування з вашим весільним організатором.

Нам також часто ставлять запитання «організація весілля ціна» на це питання не можна відповісти точно, без докладного обговорення всіх ваших побажань і тільки після цього можна буде оцінити вартість організації весілля.

Крок другий

Для початку варто вибрати кілька головних кроків, це стане відправним пунктом організації весілля, який буде задавати тон всьому святу: костюми молодят, вбрання гостей, оформлення залу, весільний букет.

Крок третій

Вибір свідків. Необхідно обговорити їх обов’язки, одяг. Плаття свідка зобов’язане продовжувати лінію вбрання нареченої, але також і не повинно затьмарювати її, а краватку свідка підібрати в тон до весільного букету або оформлення залу. Ну і звичайно їх головний обов’язок організація парубочого і дівич-вечора.

Крок четвертий

Фото та відео це теж важлива частина для якої робляться наші найкращі спеціалісти. Не рекомендується також економити і вмішувати двоюрідного племінника дядька, у якого є фотоапарат. Професійний фотограф і відео оператор будуть на протязі всього дня біля Вас і зможуть зняти всі незабутні секунди цього дня. Ідеальним варіантом було б, що б фотограф і відео оператор до цього мали спільні роботи раніше і у них був налагоджений цей процес, а також що б ведучий на весіллі був знайомий з їх методикою роботи, всі ці моменти і багато інших важливі компоненти організація проведення весілля .

Крок пятий

Ведучий на весілля. Тепер час згадати ще про один обов’язковому людині – це ведучий на весілля. Від цієї людини залежить вся атмосфера вечора. Зіпсувати будь-яке свято легко, зробити його душевним дуже складно. Необхідно обговорити програму на вечір для його розуміння, яким Ви бачите це свято.

Крок шостий

Весільний торт! Він повинен бути як дуже смачним, так і надзвичайно красивим. Є безліч талановитих кондитерів, які втілюють будь-які фантазії в життя. А так само набирають популярність «кондитерське-шоу», на якому протягом 10-15 хвилин на очах у всіх захоплених гостей, у супроводі світломузичного шоу надають неповторний декор вашого святкового торту.

Крок сьмий

Відпочинок. За день до призначеної дати у Вас вже повинен настати свято. І все для організації весілля має бути залагоджено Вашим агентством. У день же весілля всім повинен заправляти весільний координатор – це людина, яка не тільки буде контролювати все, але і стане вашою подругою, рятівницею. Організація весілля для нього щоденний процес тому він як ніхто інший знає всі труднощі, з якими ви можете зіткнутися і з легкістю зможе їх подолати.

Крок восьмий

Медовий місяць. У цьому питанні ми не будемо давати Вам поради та рекомендації, але якщо Ви запитаєте ми завжди знайдемо що підказати).

Святкування весілля у Львові – наш профіль, так що можете сміливо звертатися до нас і ми влаштуємо для Вас і Ваших гостей ідеальне торжество.